Åpningstider:
08:00-16:00

Adresse:
Ole Deviks vei 2
0666 Oslo

Administrasjon

Elin M. Dessen - Daglig leder
22 70 08 98 / 901 50 022
elin@profilforum.no

Mona Børsand - Styreleder
22 70 08 80 / 900 35 100
mona@profilforum.no

Innkjøp

Marte Holmestad
22 70 08 94
marte@profilforum.no



Salg

Rikke Marie Thoresen - Profilering
22 70 08 97 / 986 96 669
rikkemarie@profilforum.no

Ørjan Singh Kristiansen - Skilt og dekor
22 70 08 95 / 951 00 352
orjan@profilforum.no

Design

Kim André Larsen
22 70 08 92
kim@profilforum.no



Produksjon skilt og dekor

Pepe Ravenshorst

pepe@profilforum.no



Produksjon brodering og trykk

Ingrida Bielskyte

ingrida@profilforum.no



Montasje

Henning Lund - Montasjeansvarlig
916 40 001
henning@profilforum.no



Lager og distribusjon

Ma Van Cang
22 70 08 84
ma@profilforum.no